Lot 127
René Sautin (Frans, 1881-1968)

Stoomschip op de Seine

gesigneerd en gedateerd 'R. Sautin / 1945' (rechstonder)

olieverf op doek, 26x45 cm (met lijst: 40x59 cm)

Conditie: doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000