Lot 126
René Sautin (Frans, 1881-1968)

"Bateau le 14 Juillet"

gesigneerd en gedateerd 'R. Sautin / 1932' (linksonder), getiteld (op de achterzijde)

olieverf op doek, 54x65 cm (met lijst: 72x83 cm)

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 600,00
€ 800,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475