Lot 125
Niek van der Plas (1949)

Gezicht op haven van Stavoren

gesigneerd 'van der plas' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 29x49 cm (met lijst: 43x63 cm)

Conditie: enkele barstjes, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325