Lot 2540
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een verzameling diverse Chinese blauw wit porseleinen kop- en schotels en een theebus

Acht kop- en schotels gedecoreerd met karpers en krabben omringt door florale motieven binnen vakwerk, met vier karaktermerk op de onderkant. Twee kop- en schotels met baarzen en karpers omringt door florale motieven binnen vakwerk, vier karaktermerk op de onderkant. Vier schotels en drie kopjes gedecoreerd met voorstellingen van Chinese kostbaarheden, zegelmerk op de onderkant. Drie schotels en twee kopjes gedecoreerd met landschapsvoorstellingen en florale motieven binnen vakwerk, met vierkarakter op de onderkant. Drie schoteltjes gedecoreerd met lange lijzen omringt door florale motieven binnen vakwerk, met vier karaktermerk op de onderkant. Vier kopjes gedecoreerd met baarzen en krabben binnen vakwerk, met vier karaktermerk op de onderkant. Een theebus gedecoreerd met florale motieven binnen vakwerk, niet gemerkt.

D van 11 tot 15,5 cm, H van 4 tot 10,5 cm

De acht kop- en schotels elk met randschilfers, een kopje met haarlijn, een schotel met ingelijmd stuk en een met haarlijn. De twee kop- en schotels waarvan een kopje met haarlijn en randschilfers en een schotel met randschilfers. De vier schotels en drie kopjes waarvan een schotel met haarlijn en een met randschilfers, een kopje met haarlijn, een kopje met randschilfer. De drie schotels en twee kopjes allen met randschilfers, een kopje met haarlijn. De drie schoteltjes waarvan twee met minieme randschilfers. De vier kopjes waarvan twee met randschilfers en twee met haarlijn. De theebus met beschadiging op de bovenkant en randschilfers op de bovenkant.

€ 300,00
€ 500,00
€ 1.400,00

Hamerprijs: € 1.400