Lot 123
François Pycke (Belgisch, 1890-1960)

Tunesische markt in Parijs / Exposition Coloniale Internationale de Paris 1931 - Vue sur la place publique du Café Maure

geannoteerd 'Paris / S. 1931 Exposition colonial Tunis' (linksonder), gesigneerd 'F. Pycke' (rechtsonder), gestempeld 'Atelier Pycke' (op de achterzijde)

olieverf op paneel, zonder lijst, 24x34 cm

Provenance: -Veiling, Venduehuis der Notarissen, Den Haag, 9 mei 2000, lot 483 (Nfl 1.900,-).

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240