Lot 2539
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinees blauw wit porseleinen schotel

18e eeuw, China

De schotel gedecoreerd met pioenrozen en kikkerdrilpatroon. Niet gemerkt.

D 34 cm

Twee randschilfers, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180