Lot 2538
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinees blauw wit porseleinen schotel

18e eeuw, China

De schotel gedecoreerd met pioenrozen en kikkerdrilpatroon. Niet gemerkt.

D 37 cm

Een haarlijn, een randschilfer, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240