Lot 2536
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinese blauw wit porseleinen kalebasvaas

18e eeuw, China

De vaas met knop op langgerekte uitlopende nek, gedecoreerd met sprinkhaan, een vogel, enkele rotsen en pioenrozen rondom, op houten standaard. Niet gemerkt.

H 13,5 cm

Een bakfout op het oppervlak en imperfectie langs de nekrand, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 400,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550