Lot 2535
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinees blauw wit porseleinen Wanli kraakporselein bord

17e eeuw, China

Gedecoreerd met een voorstelling van twee eenden en een ooievaar in een landschap op het plat, de rand afwisselend met florale motieven en Chinese kostbaarheden binnen vakwerk. Niet gemerkt.

D 29 cm

Barst op de bodem, haarlijn en randschilfers

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180