Lot 2529
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Chinese porseleinen kraakbord, een poederblauw bord en een Swatow kom

17e & 18e eeuw, China

Het kraakbord gedecoreerd met voorstelling van draken en vlammende parel, voorstellingen van paarden binnen vakwerk en figuren binnen medaillons. De kom gedecoreerd in groen en rood met florale motieven rondom. Het bord met poederblauw glazuur en vergulde florale motieven op het plat en Imari florale motieven langs de rand. Allen niet gemerkt.

D van 23,5 tot 38 cm, H 11 cm

Allen beschadigd en met oude restauraties

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180