Lot 2533
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Japanse porseleinen scheerbekken, vier diverse Chinese kopjes, zeven schoteltjes en een snuifflesje

18e tot 20e eeuw, Japan & China

De scheerbekken gedecoreerd met landschapsvoorstelling op het plat en medaillons op de rand. Twee Chinese blauw wit porseleinen kopjes met florale motieven. Twee polychroom porseleinen kopjes en een schotel met paarden in een landschap. Twee Chinese Imari geschulpte schotels met twee jongens in een landschap opgehoogd met houtverf. Twee blauw wit schotels met floraal decor waarvan eentje met bruin glazuur op de onderkant. Twee blauw wit schotels met floraal decor en vlinders met bruin glazuur op de onderkant. Twee blauw wit kopjes met landschap- en floraal decor. Een hardstenen snuifflesje met drakendecor in reliëf. Allen niet gemerkt.

D van 10 tot 26,5 cm

De scheerbekken enkele kleine bakfouten, de twee kopjes en schotel met twee randschilfers, de kopjes in goede staat, een Imari schotel met twee haarlijnen en randschilfer, een schoteltje met floraal decor met sterbarst en randschilfers, een schoteltje met vlinder met haarlijn. Een kopje met een barst/ingelijmd stuk en een kopje met haarlijnen. Het snuifflesje met twee barstlijnen in de hals.

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200