Lot 2530
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Acht Chinese porseleinen blauw wit borden

Qianlong periode, 18e eeuw, China

De borden gedecoreerd in blauw wit met voorstelling van twee hofdames in een landschap op het plat, de rand met florale en geometrische sierband en florale motieven op de achterkant. Niet gemerkt.

D 23 cm

Allen met randschilfers en bakfouten, twee met een haarlijn.

€ 300,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450