Lot 122
Antoine Daens (Belgisch, 1871-1946)

Le Pont-Neuf

gesigneerd 'Ant. Daens. / .1926.' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 50x68 cm (met lijst: 64x82 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260