Lot 120
Piet de Regt (1877-1960)

Huisjes aan de waterkant (Broeksloot Rijswijk)

gesigneerd 'P de Regt' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 24x36 cm (met lijst: 32x43 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100