Lot 119
Constant Prosper Hoste (Belgisch, 1873-1917)

Bomen langs de weg

gesigneerd en gedateerd 'PR. Hoste / 1910' (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 67x86 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240