Lot 211
Willem van der Nat (1864-1929)

Melktijd

gesigneerd 'v d Nat' (rechtsonder)

aquarel, 29x46 cm (met lijst: 49x66 cm)

Provenance: -Veiling, Canterbury Auction Galleries, Kent, 27 november 2018, lot 455.

Conditie: enkele vlekken, papier gebobbeld en iets vergeeld, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550