Lot 118
David Schulman (1881-1966)

Boerin in het veld

gesigneerd 'D Schulman' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 27x37 cm

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100