Lot 116
Antoinette van Hoytema (1875-1967)

Bomen langs de weg

gesigneerd 'A.A. v. Hoytema' (midden onder en op een label op de achterzijde)

olieverf op doek geplakt op paneel, 39x31 cm (met lijst: 48x40 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200