Lot 115
Joseph Caron (Belgisch, 1866-1944)

Besneeuwd hout

gesigneerd 'J Caron' (linksonder)

olieverf op doek, 36x47,5 cm (met lijst: 55x66 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120