Lot 112
Anton Smeerdijk (1885-1965)

Pioenen in groene vaas

gesigneerd 'Ant. Smeerdijk. _' (linksonder)

olieverf op doek, 57x63 cm (met lijst: 77x82 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, licht craquelé, doek gegolfd (rechtsboven), verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180