Lot 110
Jacob Simon Hendrik Kever (1854-1922)

Muurbloem en kastanjebloesem in een pootje

gesigneerd 'Kever' (rechtsonder)

olieverf op doek, 50x46 cm (met lijst: 68x64 cm)

Conditie: iets craquelé, doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180