Lot 109
Adrienne Jacqueline van Hogendorp-'s Jacob (1857-1920)

Bloemstilleven

gesigneerd 'A. v Hogendorp-'s Jacob' (rechtsonder)

aquarel, 31x50 cm (met lijst: 46x64 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100