Lot 108
Jos van den Berg (1905-1978)

Lenteboeket

gesigneerd 'Jos. vd. Berg.' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 47x39 cm (met lijst: 59x50 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100