Lot 141
Hollandse School (eind 19de eeuw)

De Kruisdraging

olieverf op koper, 72x54 cm (met lijst: 86x69 cm)

Conditie: enkele stukje verfverlies, koper gegolfd, iets oppervlaktevuil

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160