Lot 106
Joop Stierhout (1911-1997)

Boeket met tulpen, narcissen, lila, kersenbloesem en forsythia

gesigneerde: 'J. Stierhout' (linksonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (met lijst: 73x63 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450