Lot 2503
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Twee Chinese porseleinen Amsterdams bont borden met herten

18e eeuw, China

De twee borden gedecoreerd op het plat met voorstellingen van twee herten in een landschap. Randen gedecoreerd met florale en geometrische motieven.

D 22,5 cm

Beide borden met minieme randschilfers verder in goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375