Lot 2504
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Twee Chinese porseleinen blauw wit trekpotjes

Kangxi periode, 17e/18e eeuw, China

Twee blauw wit trekpotjes gedecoreerd rondom met voorstellingen van rotsen omringd door lotus bloemen en pioenrozen.

H 8 cm

Tuit en dekseltje van een trekpotje met schilfers, oortje met een kleine barst, de andere trekpotje met een randschilfers op het deksel en het oortje

€ 400,00
€ 600,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550