Lot 105
Carl Albert Feldmann (1894-1966)

Stilleven met Jacobakannetjes en kruiken

gemonogrameerd en gedateerd '1961' (rechtsonder)

olieverf op doek op paneel, 30x40 cm (met lijst: 41x50 cm)

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180