Lot 104
Marie Engelina van Regteren Altena (1868-1958)

Stilleven met theepot en porselein kopjes

gesigneerd met initialen 'MEvRA.' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op triplex, 31,5x38,5 cm (met lijst: 42x49 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, iets craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300