Lot 107
Elise Claudine Arntzenius (1902-1982)

Viooltjes

gesigneerd 'EC Arntzenius' (linksonder)

olieverf op doek, 35x40 cm (met lijst: 42x47 cm)

Elise Claudine Arntzenius is de dochter van Floris Arntzenius en Lide Doorman.

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160