Lot 139
Sigismund Christian Hubert Goetze (Engels, 1866-1939)

Christus bespotting door mensheid

olieverf op board, zonder lijst, 51,5x32,5 cm

Conditie: iets oppervlaktevuil, verfverlies (op de randen), enkele punaisegaatjes

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220