Lot 113
Félicien Bobeldijk (1876-1964)

"Blauwe regen"

gesigneerd 'F. Bobeldijk' (rechtsonder), getiteld en adres van de schilder 'Willemsparkweg Amsterdam' (op een label op de achterzijde)

olieverf op doek, 100x90 cm (met lijst: 113x104 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400