Lot 10047
Victor Bauffe (1849-1921)

Polderlandschap met visser in een bootje

gesigneerd 'V. Bauffe' (rechtsonder), restanten van een stempel (rechtsonder)

olieverf op doek, 35x51 cm (met lijst: 58x73 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vernis vergeeld, craquelé

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 160