Lot 138
Christiaan Soer (1882-1961)

Kerkinterieur met figuren

gesigneerd 'Chris Soer' (linksonder)

olieverf op doek, 45x60 cm (met lijst: 61x76 cm)

Conditie: vergeeld, craquelé, stukjes verfverlies

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180