Lot 518
Old Master Paintings, 19th Century & Early Modern Art Online | 27 May 2021
Navolger David Teniers II (18e eeuw)

Een vrouw met bloem in de hand en haar hondje op schoot

olieverf op paneel, zonder lijst, 24,5x18 cm

Conditie: Goed.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 700