Lot 1574
Exclusive Jewels & Watches and Fine Silver | 23 June 2021
Een zilveren houder met kristallen olie- en azijnflacons, Amsterdam

De ronde houders van opengewerkt meander decor tussen koordrand, gesteund door drie zuilen op ronde basis. De geslepen flacons en stoppen met kleine schilfers. Maker gestempeld op de greep: Valentijn Casper Beumke, Amsterdam, R=1776. Op de onderzijde sporen van verwijderde en onleesbare keuren, mogelijk samengesteld. Afm. ca 17 x13 cm. Gewicht ca 273 gram.

Herkomst: De privécollectie van zilversmid en gepassioneerde verzamelaar G.R.J. Haentjes Dekker (1932-2011)

€ 700,00
€ 900,00