Lot 101
Hans Herrmann (Duits, 1858-1942)

Drukke dag bij de kade

gesigneerd 'Hans Herrmann' (rechtsonder)

olieverf op board, 36x26 cm (met lijst: 47x37 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, enkele stukjes verfverlies

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300