Lot 205
Bart Peizel (1887-1974)

Riviergezicht met boten langs een kade

gesigneerd 'Bar / Peizel' (rechtsonder)

aquarel, 46x57 cm (met lijst: 67x80 cm)

Conditie: enkele vlekken, een scheur, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180