Lot 142
Pieter Willem Sebes (1827-1906)

De goede nacht kus

gesigneerd met initialen (linksonder)

olieverf op paneel, 29x21 cm (met lijst: 40x32,5 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, iets vergeeld, slijtage (linksonder)

€ 300,00
€ 500,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375