Lot 234
Hollandse School (20ste eeuw) / Naar Jan van Huijsum

Bloemstilleven in een terracotta vaas versierd met putti, een nest met eieren, op een stenen plint in een nis

draagt naam en gedateerd 'Jan Van Huysum / fecit 1730' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 64x50 cm (met lijst: 80x66 cm)

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300