Lot 16
Adriaan de la Rivière (1857-1941)

Marktkraam met handkar

gesigneerd 'A de la Rivière' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 19,5x32 cm (met lijst: 34,5x48 cm)

Conditie: doek vergeeld, licht craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160