Lot 102
Naar Louis de Schrijver (rond 1900)

De bloemenverkoper

draagt naam en datering '1897' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 38,5x51 cm (met lijst: 61x73 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220