Lot 100
Frederico Oliva (Italiaans, 1810-onbekend)

Een Italiaanse visser

gesigneerd 'F. Oliva' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 57x36 cm (met lijst: 71x51 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350