Lot 7
Louwrens Hanedoes (1822-1905)

Ruïnes in Malo, Rome

geannoteerd en gedateerd 'Malo. 1884 Rome' (rechtsonder), restanten van een oud etiket (op het spieraam)

olieverf op doek, 49x63 cm (met lijst: 67x81 cm)

Conditie: doordrukking van het spieraam, craquelé, oppervlaktevuil, scheur (winkelhaak)

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600