Lot 6006
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Kaukasisch tapijt, gesigneerd en gedateerd '1941'

296 x 131 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000