Lot 98
Ad Blok van der Velden (1913-1980)

"Texel"

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Blok v.d. Velden / Texel - 1944' (linksonder)

olieverf op doek, 50x60 cm (met lijst: 62x71 cm)

Conditie: doordrukking van het spieraam, doek vergeeld en gegolfd

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200