Lot 5542
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een eikenhouten betaaltafel

Eind 18e/begin 19e eeuw

Het rechthoekige schuifbare blad boven een compartiment aan de binnenzijde en een lade op gebogen poten en rechthoekig basement.

79 x 111,5 x 95 cm

Ouderdomssporen/slijtage zichtbaar, krassen op het blad, kleine beschadigingen en barsten rondom.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180