Lot 5541
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Indische hardhouten sofa

Eind 19e/begin 20e eeuw

De licht gebogen rugleuning en voluutgekrulde armleuningen boven gekrulde poten met hout gesneden sierband van florale motieven, met gewoven rieten zitting.

83,5 x 192,5 x 60 cm

Vergelijk: J. Terwen-de Loos, Het Nederlands Koloniale meubel, Franeker 1985, p. Afb. 82.

Slijtage van het hout zichtbaar, fineerschade, enkele beschadigingen, enkele barsten.

€ 200,00
€ 300,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475