Lot 5539
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een Jos Klijnen (1887-1973) ontwerp eikenhouten coulissentafel, een dressoir en een set van zes stoelen en twee armstoelen

Eerste helft 20e eeuw,

Het ronde blad op pilasterkolom met twee tussenbladen, de stoelen en armstoelen met stoffen bekleding, het dressoir met rechthoekig blad boven drie laden op twee kolompoten met regelverbinding.

65,6 x 119,5 x 43,5 cm, tafel H 81 cm, D 119,5 cm, stoel H 104,5 & 105,5 cm

Lichte slijtage/gebruikssporen, enkele krassen, deuken, fineerschade, overwegend in goede staat.

€ 300,00
€ 400,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350