Lot 5538
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 8-18 juli 2021
Een eikenhouten buffetkast en dressoir, ontwerp Jos Klijnen

Eerste helft 20e eeuw

De rechthoekige kap boven twee deuren geflankeerd door gestileerde pilasters, de onderkast met twee schuifdeuren met hout gesneden paneel. Het dressoir met rechthoekig blad boven vier laden, een deur en een compartiment.

155 x 154,5 x 55,5 cm & 85 x 191,5 x 44 cm

Gebruikssporen/slijtage zichtbaar, enkele krassen, deuken, kleine barsten en lichte fineerschade, verder in goede staat.

€ 300,00
€ 400,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550